aneb když se řekne BOUBÍNSKÉ LÉTO

K létu patří prázdniny, volno, svoboda, pohoda, sluníčko a nezapomenutelné zážitky na neobyčejných místech.

 

CO TAKHLE PROŽÍT LÉTO na Boubíně?

 

 Kemp v srdci chráněné přírody Šumavy nabízí pobyt pro rodiny, přátele nebo jednotlivce, ale i pobyt na dětském táboře, sportovním soustředění, škole v přírodě či firemní akci. Náš kemp je především zónou pohody a přátelské atmosféry, kde si každý přijde na své a v dnešní uspěchané době načerpá tolik potřebnou energii v samotné přírodě. A že ta šumavská příroda má co nabídnout...

 

Šumava JE NAŠE SRDEČNÍ ZÁLEŽITOST ♥

 

Celý náš projekt má za sebou dlouhou cestu od prvotní myšlenky do dnešního dne. Přípravy, rekonstrukce, splnění hygienických norem a nařízených předpisů, spuštění provozu i samotná propagace, kdy jsme světu potřebovali oznámit, že po 7 letech nefunkčnosti kemp opět otevírá pro vás všechny svoje brány, to vše žádalo velkou míru naší trpělivosti, odvahy, úsilí, motivace a především našeho nadšení.

Přicházely skeptické myšlenky a pocit marnosti času, ale my jsme se nevzdali. V červnu roku 2016 se kemp pod názvem Léto v pralese opět po letech otevřel veřejnosti. Zatěžkávací zkoušky nebyly jednoduché a i rozdílnost názorů přinesla své a kemp byl nucen obměnit svůj provozní tým a od roku 2017 nese nové jméno Boubínské léto.

  

Přijeďte objevovat krásy Šumavy a zažít tu opravdovou pohodu a  to pravé Boubínské léto! 🙂

 

 TĚŠÍME SE NA VÁS! KEMP BOUBÍNSKÉ LÉTO

 

Mgr. Ilona Peštová

provozní kempu BOUBÍNSKÉ LÉTO